Depremzede ailelerimize nasıl destek olabiliriz?

6 Şubat Pazartesi sabahı yaşanan deprem felaketinden dolayı hepimiz çok üzgünüz. Umarım en kısa zamanda bu günleri hep beraber atlatırız. Herkes elinden geldiğince destek vermeye, bölgedeki insanımızın acısına ortak olmaya çalışıyor. Bizlerde her şeyin asıl şimdi başladığını, bu dakikadan sonra daha fazla destek vermemiz gerektiğini düşünüyor ve depremden etkilenen kadınlara ve yakınlarına destek sunabilmek adına seslerini duyurmak istiyoruz.

Ürettiği ürünleri sosyal medya kanallarından veya internet üzerinden satan kadınlara destek olabilmek adına E-Ticaret Kadınlar Kulübü web sayfasında Üreten Kadınlar adlı bu bölümü açtık. Bu sayfamızda depremden etkilenen kadınların satış yaptıkları mecraları duyurmaya ve olabildiğince fazla kişiye ulaşmaya çalışıyoruz. Siz de depremden etkilenen kadınlardan birisiyseniz lütfen » bu formu « doldurun.

Buraya eklenen bütün sayfalar ve sosyal medya hesapları web sayfamıza alfabetik sıralamaya göre eklenecek ve her platformda paylaşılacaktır. Umarım bu sayfa sayesinde daha fazla insana ulaşır ve sizlerden ürün almalarını sağlamış oluruz.

Daha güzel günlerde hep beraber görüşebilmek dileğiyle…

Sevgiler
Murat Erdör

Üreten Kadınlar

* Alfabetik sıra ile listelenmiştir.

Gulseda Belli

Hasta kızım için lif toka, supla, el işi örtüler ve süs eşyaları yapıyorum.

Hacer Esra Sözer

Yerel gıda ürünleri satıyoruz.

Handan Naz Tuna

Çanta, cüzdan ve takı gibi el yapımı ürünler satıyoruz.

Hida Ülgüner

Yöresel olarak tasarladığımız ürünleri 20 kadın olarak bizler hazırlıyor, yerli ürün kullanıyoruz.

Selda Yaran

Kadın Yaptı olarak tüm Türkiye’de, ürün sahibi kadından ek bir ücret talep etmeden kadınların el emeği ürünlerinin tanıtım ve satışını yapıyoruz.

Sibel Şimgar

İstenilen renk ve modelde amigurumi bebekler, rengarenk tokalar yapıyoruz.

Sinem Korkmaz

Amacımız Gastronomi şehri Hatay’ımızın yöresel lezzetlerini doğal, katkısız, mevsiminde yetişen sebze ve meyveleri kullanarak ilk günkü tazeliğiyle sofranıza taşımak. Hatay’a has baharatlardan, hakiki zeytinyağına, kuru dolmalıklardan, salçaya, zeytinlerden, kabak tatlısına, acı biberden, üzüm pekmezine, kömbeden humusa kadar Hatay mutfağından tatmak istediğiniz her lezzeti ayağınıza kadar katkısız ve doğal şekilde getiriyoruz.

Tuba Ekinci

Ped ve transdermal bant satıyoruz.